Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sz@r anya vagyok, ha abbahagyo...

Sz@r anya vagyok, ha abbahagyom a szoptatást?

Figyelt kérdés
Kislányom megharapta a cicimet, rettentően fáj, lett rajta egy nagy seb, hiába kenegetem, nem gyógyul, kihagytam pár napot csak fejtem, de nagyon fájt a cicim, visszaálltunk a szopira. De msotmár katasztrófa a helyzet, napközben 3szor szopik,az nem is vészes, de éjjelente ismét kel 2-3 alkalommal és csak cicin alszik vissza, alig eszik,csak rágcsikálja. Nagyon szeretném még szoptatni, de már ki vagyok. adnátok valami tanácsot!!!!10 hónapos kisbaba fáradt és kétségbeesett anyukája
2011. szept. 8. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Második vagyok. A kérdező azt mondta, hogy nagyon szeretné még szoptatni a kislányát. Tanácsot kért. Én nem bántottam senkit, csak segíteni szerettem volna... :( Miért kellett lepontozni a válaszomat?
2011. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-08 15:09


Hogy választottad el a babádat?

Nálunk már csak reggel és este v

2011. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
an szopi, de ő is rettentően harap+ nekem már csak 1 cicimben van tejem
2011. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

15,09 válaszoló vagyok, előző kérdezőnek válaszolnék.


9 hónaposan elkezdtem tápszert is adni a babámnak. Ekkor még napközben szopizott 3-4 alkalommal és éjjel is 2-szer.

Először elvettem az egyik éjjeli szopit, helyette tea és előtte persze bőséges vacsora. Aztán a második éjjeli szopit. Ezután a nappali szopikat, mindig egyre több kanalas kaját fogadott el szerencsére.

Végül maradt a reggel-délben-este szopi. Elvettem a délit is, helyette tápszer, majd reggelit, majd estit a legvégén. Ez az egész 1,5 hónapig tartott.

Szinte észre sem vette, hogy néha elveszek egy szopit.

A cumisüvegnek először nem örült, szívószállal itta a tápszert, de csak 1-2 hétig, utána elfogadta cumisüvegből is.

Most 3-szor kap tápszert (reggel-délben-este), közben vannak kanalas kaják is (4-szer). Sokat eszik, jó evő baba. Éjjel már csak egyszer ébred, olyankor teát kap. Nappal csak vizet iszik.

Most nem cicin altatom már, hanem melléfekvős módszerrel, simogatom közben, hozzábújok nagykifli-kiskiflizünk, énekelek neki halkan.

2011. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!