Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés lenne már a tejem?

Kevés lenne már a tejem?

Figyelt kérdés
Öt hónapos múlt a kisfiam.Napok óta úgy érzem, kevés az anyatej.Pillanatok alatt kiszopizza, fáj, annyira szívja.Úgy feszítem ki a szájából a mellem.A másikat is hamar kivégzi.Éjszaka is óránként kel, semmi mást nem fogad el éjjel, se vizet, se teát (napközben még úgy ahogy).Kóstoltatást kezdtem egy hete, de nem igazán megy még.Van, hogy eszik ügyesen, szívesen, van, hogy egyáltalán nem.
2011. szept. 9. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen, kevés volt a tejem.Már tápszeres a kisfiam.Jól megasszontam magamnak.
2011. szept. 24. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én most jutottam ide, de azt feleltem volna, napi 1-2 étkezést ki kell váltani tápszerrel - itt is ez van készülőben :(
2012. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsöff85 ***** válasza:
Nem a tápszer a megoldás, maximum átmenetileg, hanem a tej szaporítása. És nem ez a mérvadó, hanem hogy van-e elég pisis pelus, jól érzi-e magát a baba. Ha igen akkor elég a tej.
2019. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, már elég rég volt... 😁, de nem, nem volt jól. Éhes volt. Emlékszem, ahogy kapott pótlást, minden rendben ment. Második gyerek. A lányom 1,5 évig volt anyatejes.Nem dőlt össze a világ... Jól volt lakva, aztán kész... Már 3.o-ba megy... 😁
2019. júl. 31. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!