Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet tornázni?

Szoptatás alatt lehet tornázni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
igen csak a torna után egy kicsit de tényleg csak egy kicsi tejcit fejél le mert állítólag savanykásabb íze van a tejnek izzadás után. bár nekem elfogadták igy is a gyermekim
2011. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elméletileg lehet DE én kipróbáltam light-os 20 percet még izomlázam se volt és a tejem mégis elkezdett csökkenni, ( pedig ittam is h pótoljam a folyadékot)az addigi 120ml helyett csak 70 meg 40ml volt másnap duig .. ugyhogy én nem tornázok..neked kell kitapasztalni
2011. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem megeröltető, akkor lehet.

ha fárasztó tornát tartasz, akkor pihenj utána.

2011. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkent a tejem, én sem próbálkozok vele amíg elég nagy nem lesz a rendes táplálékhoz.
2011. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a tejtermelés már biztosan beállt (kb. 3 hónao után), akkor nyugodtan elkezdheted, de csak fokozatosan csináld. Látni fogod, mi az, ami még jól esik, de nem megerőltető. Arra figyelj, hogy a mozgás miatt több folyadékra lesz szükséged! Igyál, még ha nem is érzed magad szomjasnak (az már a szervezet vészjelzése)!
2011. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bizony mindkét gyerekem szoptatása mellett tornáztam és aerobikoztam. Volt izomlázam sokszor, menstruáltam is és mégis volt elég tejem és ugyan olyan jóízűen szoptak izomláz mellett is. 6 hónapos korig mindkettő kizárólag anyatejet kapott, pedig 2-3 hónaposak voltak mikor elkezdtem tornára járni.
2011. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Az anyatej csökkenhet tornától, és ha megerőltető akkor a méregtelenítés is beindul, ami nem túl optimális mert az anyatejbe bekerülhetnek a méreganyagok.


20 perc torna sokat nem ér. Mert gondolom fogyás miatt akarsz tornázni, ahhoz legalább 45 perc szükséges.


45 perc torna után pedig már méreganyagok is felszabadulnak....


A tej csökkenésére nem tudok mit mondani, mert én magam nem próbáltam.


Ráérek akkor ezzel foglalkozni ha már nem a testemmel táplálom a kicsim.

2011. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából a hasamon szeretnék változtatni mert egy kicsit megnyúlt ezt szeretném egy kicsit feszesebbé tenni
2011. okt. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!