Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fejfájásra milyen gyógyszert...

Fejfájásra milyen gyógyszert vehetek be?

Figyelt kérdés
Még szopik a babám és elég fejfájós vagyok,néha már elviselhetetlenül fáj,de merek bevenni semmit,hátha bajt csinálok!!Segítsetek!
2011. szept. 30. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Algopiryn és a paracetamol származékok (Panadol, Benuron) szedhető, persze, nem napokon kereszül. A kórházban,közvetlenül szülés után is adnak Algopirynt, ha fájdalmaid vannak.
2011. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ilyen Nurofen forte van itthon,az is jó?
2011. szept. 30. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Hozzám kijött a minap a háziorvos, mert annyira fájt a fejem, hogy csak feküdni bírtam. Ő algopyrint adott injekcióban és azt mondta, ha nincs itthon ez, akkor rubofent vehetek még be.

Én nem merném bevenni a nurofent. Nem tudsz kiíratni algopyrint, vagy pároddal rubofent hozatni?

2011. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Rubophen is paracetamol származék, épp ezért mondta a doki... A Nurofen ibuprofent tartalmaz, azt szoptatás, terhesség alatt nem ajánlják.
2011. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De,tudok hozatni!Akkor nem veszem be...nem szeretnék ártani az én drágámnak!!Addig kibírom!

Köszönöm a válaszokat!!

2011. szept. 30. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol? Néha az is segít, ha emeled a folyadékbevitelt. A szervezet sokszor fejfással reagál arra, ha keveset iszunk... Próbáld ki! Ilyenkor, mikor elkezd fájni a fekjed, igyál meg 1-2 nagy pohár vizet, hátha segít!
2011. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm!! Már hallottam,de még nem próbáltam,de most kipróbálom,már nagyon fáj... :((
2011. szept. 30. 11:21
 8/9 alaszka ***** válasza:
Én Panadolt vettem be.
2011. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is panadolt vettem be azt tanácsolták a gyógyszerészek meg a védőnő
2011. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!