Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nyeli félre a tejet a...

Miért nyeli félre a tejet a babám amikor szopizik? Minden étkezésnél fuldoklik és már volt ugy is hogy az orrán jött ki a tej.

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg erős a tejleadó reflexed és egy pár szívás után hiretelen úgy megindul hogy a baba nem tud olyan gyorsan reagálni rá, így félremegy neki.

Próbáld meg hogy kicsit fejsz a melledből szoptatás előtt, és akkor ezt a nagyon erős kispriccelést te okozod és ő neki már nem kell vele "megküzdenie":)

2009. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tul gyorsan jon neki a tej. Az elottem szolo jol leirta mi segithet.
2009. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van! Nagy sugárban jön a tej, mohón nyeli a baba. Nálunk is így van! Én is megijedtem, amikor orrba szájba jött a tej az első hónapban. Aztán helyreállt a rend, bár néha most is félrenyel.
2009. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de előfordul, hogy mikor a cumisüvegből szopja akkor is fuldoklik.
2009. máj. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!