Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mind a 2 melledből etetsz egy...

Mind a 2 melledből etetsz egy étkezésnél?

Figyelt kérdés

Ha igen,miert? Talán nem elegendő már egy mell vagy?

Köszi a válaszokat!


2010. jan. 8. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én váltott mellből szoptatok már 9 hónapja!

6 és fél hónapig csak anyatejet kapott és szépen gyarapodott!

Ha éhesnek láttam még,akkor megkínáltam a másikból is,de ritkán fordult elő!

Szép estét!

2010. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét mellből, nem lakik jól egy ciciből.
2010. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én váltott mellből, kivéve este, mert akkor már kevesebb a tej, így akkor mindkettőből.

2010. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt neki elég 1 cici, ezért mindkettőből, kivéve éjjel, akkor általában elég 1 is. Így elég, pedig féltem, hogy ha valaki két ciciből szoptat, akkor nem lesz majd elég ez sem. Első lányom 1 éves koráig váltottból szoptattam. Hát most más a helyzet. :)
2010. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én váltogatom, amíg elég neki az egyik. Van amikor nem, akkor szoktam megkínálni a másikból. De ha mindig mindtkét cicimet leszívná, nem tudom, hogy 2-3 óra múlva miből adnék neki....
2010. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Általában váltottból, de ha éhesnek látszik (este felé főleg), akkor mindkettőből.

És amikor menstruálok, akkor (durván kevés van), hát legutóbb 24 órán át két óránként mindkettőből. Átvészeltük, pedig nem volt egyszerű, ő a második babám.

Figyelnem kell a folyadékbevitelre, ha iszom eleget, akkor van. Csak gyakran elfelejtem...

2010. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőből, mert a bal mellem sztrájkol már a baba születése óta, és negyedannyi tejet termel, mint a másik:) Miután kipróbáltam rá az égvilágon mindent, maradt a két mellből etetés, így végre jóllakik a pici:)
2010. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, már egy éve! (A fél cici nagyon nem jött be, így viszont szuper.)
2010. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen!!! Azóta semmi gondunk a szopival, amióta két ciciből eszik. Csak arra kell figyelni, hogy az elsőt jól kiürítse.
2010. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 hetes korától szoptattam mindkét mellből. Nyüglődött egy cici után, igy megkináltam a másikkal is. Az is fullra üritette, igy fejnem nem kellett. 6-7 hónapos koráig két ciciből szopott, aztán 13 hónapos korig egy elég volt.
2010. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!