Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót érdemes venni?

Milyen mellszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem kézi mellszívóm volt,de soha többet olyat.A második babánknál biztos hogy elektromosat fogok venni.
2011. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, a Medela Swing-et ajánlom. Az elektromos Aventet cseréltem le erre, mert nem tudott segíteni a mellgyulladásomon.
2011. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Medelaból pontosan melyik a jó?
2011. nov. 16. 08:18
 4/14 anonim ***** válasza:
mindenképp elektromost.
2011. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Avent Isis, kézi.

A kézik sokkal alaposabban kiürítik a cicit.


Nekem a medela nem vált be, és pont az nem szívott semmi tejet a mellemből, míg az avent igen. Tehát egyénfüggő, kinek mi válik be.

2011. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem Tommee Tippee volt, kézi, és teljesen jó volt.
2011. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Húúúha!Akkor ezt nehéz lesz eldönteni.Köszönöm!
2011. nov. 16. 21:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van, mikor abszolút jó a szándék, mégis csak még jobban összezavarunk egy kismamát. Én mikor terhes voltam, és elindultam, hogy na most megveszem a cumit, cumisüveget, miegymást, megálltam a bababoltban, és csak lestem a millióféle-fajta holmi előtt, itt lapos, ott lyukas, erre jó, az azért jó, stb. Na akkor ráböktem egy márkára (Tommee Tippee) és csak ezt vettem mindenből (később itatóspohat, kiskanalat, mindent, ami kellett). Nem márka füügés, meg mánia, de csak így tudtam dönteni vásárláskor, hogy már el volt döntve előre, hogy mit keressek. :DD
2011. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sajnos nem olyan, ami mindenkinek jó.


tesómnak a medela elektromosa van, én is kipróbáltam, nekem nagyon szűk a csöve, nagyon összenyomja a cicim, lila lett tőle.

nekem Avent kézi van, az teljesen jó. a tesóm is jónak találta.


de azt is meg kell fontolnod, mire akarod használni.

ha pl. minden szopi után fejni fogsz (mert elakarod adni, vagy sokat eltenni mélyhűtőbe), akkor lehet hogy érdemes elektromosat venni.

ha csak "biztonság kedvéért", arra kell, hogy ha kezd begyulladni a melled, mert nem itta ki, akkor szerintem az Avent kézi tökéletes.

2011. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Állítólag még mellmérettől is függ, hogy kinek melyik jó. Én nekem alapvetően a medela, mint márka szimpatikus (pedig nem is voltak ilyen cuccaim) De úgy összességében, vélemények alapján röviden annyit tudnék mondani, hogy van olyan jó, mint az avent (néha jobb is), viszont olcsóbb.

Nekem avent elektromosam volt, nem volt vele gond.


Visszatérve a medelára, nézz körül a honlapjukon, úgy emlékszem, hogy ők künlünbező méretű szívófejeket árulnak, így mindenki saját mellmérethez tud választani.

2011. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!