Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik a tapasztalatok Béres...

Mik a tapasztalatok Béres Alexandra Változz vissza kazettájáról szülés után?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.Alapjáraton az összes Béres nagyon jó,hatásos.Én nem merek a szülés óta nagyon tornázni,mert azt hallottam,hogy a tej minősége változhat tőle és még sokáig szeretnék szoptatni.Lehet,hogy marhaság az egész?
2009. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan, és nagyon szeretem. Nem mondom, hogy csak ettől fogytam volna valami sokat, de arra szupi volt, hogy összeszedjem magam, javuljon az állóképességem, és most már a sima tornákat is jól bírom. 2,5 hónapos volt a fiam, amikor kezdtem, fél éves korára már futni is tudtam, illetve tornáztam keményebben is. Most 8,5 hónapos, és köszöni szépen jól van, szopik, és nem változott meg a tej íze, nem is lett kevesebb, hiszen fokozatosan tornáztam. Én csak ajánlani tudom!
2009. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos visszajelzést.nekem most 2 hónapos a kisfiam és már nagyon szeretnék erőre kapni.S hát a fogyás se lenne utolsó szempont.Viszont csak 3 hónaptól ajánlja ezért is nagyon jó hogy irtad ,hogy te mikor kezdted.Azt hiszem én is belevágok.
2009. máj. 25. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Megint én...

Sztem is vágj bele óvatosan, nem hiszem, hogy baj lesz. Amúgy én a fél éves kort nem vártam meg a nehezebb tornával. Amikor az első programot már könnyedén megcsinálod, nyugodtan kezd el a "6 hónapos a baba" gyakorlatait. Ha jól emlékszem ez nálam 4-4,5 hónaposan volt.

Kellemes sportolást!

2009. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tornázhatsz, csak ne legyen nagyon izomlázad, mert az ilyenkor termelődő sav megváltoztatja a tej ízét.
2009. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Sajnos sehol nem lehet megvenni ezt a dvd-ét. Alexandra,Libri,Tesco mindenhol próbáltam.Próbáltam a linket ahol le lehetne tölteni de sajna nem tudom hogy a rar-t mivel lehet megnyitni.Ti hol vettétek?

2009. máj. 26. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az első vagyok.

A Bookline honlapján szinte az összes dvd.megtalálható rendelhető státuszban.Ha jól emlékszem 2841 forint.

2009. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

Ezt találtam a Szandra saját honlapján: [link]


Most akciós is:-)

2009. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket megrendelem
2009. máj. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!