Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gina Ford szerint a hozzátáplá...

Gina Ford szerint a hozzátáplálást 6 hós korban mindenképpen bébirizzsel kell kezdeni, majd körtepürével. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Amerikában ez a szokás, nálunk inkább almalével, présnedvekkel kezdik. Te döntesz, Neked melyik szimpatikusabb. Én is megvettem egy amerikai írópáros könyvét, de nekem némelyik recept túl meredek, azokat biztosan nem fogom adni (pedig gyerekorvos és dietetikus írta!).
2009. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, csak én ott megrekedtem, hogy bébirizs. Lehet nálunk olyat kapni?
2009. máj. 25. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni rizspépet.Csak forralt vízzel összekavarod és kész.milupa HA-sat vegyél ha veszel.Ez a legjobb először aztán lehet izesítettem is,de legjobb ha te raksz bele banánt vagy almát,stb.Az előttem szóló is jót ír.Az almapép a kezdő MO.-on.
2009. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a szokás. Én arra következtetek,hogy mivel ameirkában is flenőnek a gyerekek,a bébi rizs is ugyanolyna jó kezdésnek mint az alma.
2009. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!