Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem felejtitek el, hogy...

Nem felejtitek el, hogy melyik melletekből szopiztatok utoljára?

Figyelt kérdés
Én sokszor szerintem ugyanabból etetek mert nem emlékszem és nem is érzem hiába fogdosom, nyomkodom. Nem baj ez?
2009. máj. 25. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
én is mindig elfelejtettem,pláne éjszaka.nem tudom volt e köze ehez annak hogy nem túl sokáig volt tejem,vagy valami más miatt ment el hamar.
2009. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

De igen.

Ha hordasz szoptatós melltartót, akkor tegyél rá masnit pl. arra a pántra, amelyikből legközelebb etetni kell. És etetés után kösd át, ne felejtsd el!

2009. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mármint: de igen, elfelejtem...
2009. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen,de a legtöbbször érzem hogy melyik cicim van tele,elég ha csak megtapogatom.
2009. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sűrűn előfordul, ahogy az is, hogy elfelejtem, hogy pontosan hány órakor szopizott utoljára, meg ha mérni szeretnék egy kajálást, akkor azt, hogy szopi előtt mennyit is nyomott?! Tiszta dilisnek érzem magam ilyenkor :-)) De ma már próbálok minden adatot rögzíteni egy kis jegyzetfüzetbe.
2009. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen elfelejtem, igaz már 8 hónapos. Nem baj hiszen akkor kétszer egymás utáni szopás mégjobban serkenti azt a mellet de addig a másik sem apad csak duzzad tovább. Ha egy nap egyszer sem ürítenéd egyik melledet akkor már nem lenne jó.
2009. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
rakj a csuklódra karperecet.mikor befejezted a szoptatást tedd a másik kezedre és így nem kell gondolkodnod a következő etetésnél.automatikusan azzat adod neki amelyiken a karperec van.
2009. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hülye dolog, de én is állandóan elfelejtettem, egy időben egyeskének hívtam a jobb cici, ketteskének a balt, mert így könnyebben memorizáltam, kislányom napi 8szor szopott, így minden nap ugyanabban az időben, ugyanaz a cici került sorra. De még mellett is előfordultak tévesztések, az nem olyan nagy baj. Amikor nagyon kisebesedett az egyik cicim, akkor a másikból kétszer szoptattam, majd a fájósból egyszer két napon keresztül.
2009. máj. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fotelban a karfán mindig van egy összehajtott pléd a karom alatt, mert sajna nincs kipárnázva az Ikeás relaxfotel karfája. Szopi után azt átrakom a másik karfára, így mindig tudom melyik oldal következik :)
2009. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a fiam háta mögé egy kispárna van téve, támasztéknak. :)) így onnan tudom, hogy most melyik cici jön...
2009. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!