Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik cicit nem szereti,...

Egyik cicit nem szereti, erőltessem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

sziasztok!

a jobb mellemben sokkal kevesebb tej van, és nehezebben is jön belőle. Kisfiam szerintem ezt megtanulta már, és csak addig szívja amig könnyen jön a leadóreflex után. Mit tudnék tenni hogy több legyen benne? erőltessem ezt a cicit? (itt szoktam többnyire kezdeni). szerencsére elég neki a tej, most 4 hónapos. Ti mit csináltok ilyen esetben, hogy szoptattok?

Köszi


2012. jan. 21. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a "rosszabbik" mellből is szoptatni, de jó pár hónap után már szinte csak egyből szopizott. Tökre tudta melyik cici melyik, és a bal mellemnél üvöltött. Úgyhogy ameddig lehetett mindig bepróbálkoztam a bal mellemmel is, de aztán már szinte csak a jobból evett (olyan 8 hónapos korára alakult ez ki).
2012. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen azon az oldalon kell kezdened.


de szerintem a legtöbb embernek gyondja van a jobb cicivel, mert rosszul tartja az ember a babát és nehezbben eszik. talán próbáld meg a röbbi pozzal (vagy hogy hívják, amikor hónodalatt fogod), én egyszer próbáltam de nem tudtam megcsinálni, de ha a párnát jól tezsed akkor sikerülhet. akkor a szája úgy ál, hogy jobban stimulálja a cicidet is.

2012. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a balban van kevesebb, azt nem is szereti "nyúzni". Azt csinálhatod, hogy mindig a jobbal kezded, és ha már "ráunt" jöhet a másik. Mert ha mindig az van, amit őfelsége szeretne, elkezd majd pangani a tejed, illetve ha megnő az étvágya , nem biztos hogy elég lesz 1 cici is. Ami marad a kevésbé jól "tejelő" cicidben, azt fejd le. És vagy mélyhűtőbe rakod, vagy ha kell pl. hozzá tudsz pótolni a következő kajcsihoz.
2012. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes azzal a melleddel kezdeni a szopit, amit nem szeret, egy ideig, és a másik cici után is visszatenni rá.
2012. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!