Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy kell fekve szoptatni?

Hogy kell fekve szoptatni?

Figyelt kérdés
Gondolom az ágyhoz közelebbi mellemből eszik.
2009. máj. 30. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen:)


Oldalra fekszel,megtámasztod a fejed,lefekteted a babát,cica be a szájába és kész.Vagy valami másra gondoltál?

2009. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egymással szemben fekszetek, a fejecskéje a te melled magasságában és az aló ciciből szív. Az én mellemm nagyon pici, így ilyenkor a baba alá kellett tennem egy összehajtott takarót, hogy mellmagasságba kerüljön :)
2009. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Gondoltam kipróbálom, mert ez az idő álmosít, majd elalszom, hátha fekve is sikerülni fog.
2009. máj. 30. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló!


Szegény gyerkőcöd cicát dugsz a szájába? :)

Bocsi nem hagyhattam ki:)


Szép napot!


Kérdező! Ha nem cicát dugsz a szájába hidd el sikerülni fog:)))

Nagyon kényelmes is!

2009. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
uhh bocsi félreírtam XD,ez az idő:D
2009. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bimbóvédővel tudom szoptatni. :-) Nem sikerült, bekapta, szívta, majd kiköpte és inkább sírt. Azért nem adom fel. Addig meg marad ülve.
2009. máj. 30. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, ne add fel, probalkozz tovabb, mert fekve tenyleg kenyelmesebb lesz neked, aludni is tudsz kozben esetleg. En ulve szoptattam a kezdetektol es amikor eloszor poziciot valtottam a babam nem akarta bekapni a cicimet es szo szerint a szemembe rohogott (2 hosan)... De aztan megszokta gyorsan a fekve szoptatast is.
2009. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!