Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fekve vagy ülve jobb szoptatni?

Fekve vagy ülve jobb szoptatni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb és miért?
2010. febr. 18. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, ha már meg van a babád, akkor tudod kitapasztalni, hogy nektek hogy a jobb, és kényelmesebb.

Én éjszaka fekve, nappal mindig ülve szoptatok, már a második porontyot...

2010. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éjjel fekve,nappal a legkülönfélébb helyzetekben!Bárhogy jó!Imádok szoptatni!

3 gyermekes

2010. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem nagyon erős a tejleadó reflexem (ömlik a tej a cicimből)!

Már működik úgy a dolog,hogy először ülve,a kiscsajt pedig szinte függőlegesen tartva...amint csökken azerő,akkor én még mindig ülök ő pedig egyre jobban fekszik a karomban!Ha kiköpi akkor jöhet 2 büfi,majd még lefekszünk,és összebújunk egy kis nasira!mi így szoktuk meg!Én jobben szeretem amúgy ülve..

2010. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam csak fekve tudott szopni az elején. Később már megtanult ülve is, de sokkal kényelmesebb volt mindkettőnknek fekve.
2010. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappal ülve, de éjjel, és ha éppen nagyon fáj a cicim, akkor fekve. mert fekve nem fáj annyira, érdekes.
2010. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!