Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha kibújnak a fogacskák,...

Ha kibújnak a fogacskák, hogyan szoptattok?

Figyelt kérdés
Kislányom 3,5 hónapos, még nincs foga, de kicsit tartok tőle, hogy az amúgy is érzékeny és kisebesedésre hajlamos mellbimbóim végleg odavesznek, ha kibújik a foga.
2009. máj. 31. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már a 4. babámat szoptatom. a nagyok 1-2x megharaptak, amkor jött a foguk, de nagyon vigyáztam, hogy ne tegyem számukra érdekessé a dolgot. ha megharapott a baba, kivettem a szájából, elmondtam, hogy nem szabad, mert fáj. Nem sziszegtem, igyekeztem nem felkiáltani, így gyorsan leszoktak róla (nem is szoktak rá). Ők kb. 2 éves korukig szoptak, szinte sosem haraptak meg. A pici most 9 hónapos, 1 és 1/3 foga van:) Ő akkor harapott meg néhányszor, amikor még nem is volt foga, az ínyével morzsolgatta a bimbót. Vele is ugyanazt csináltam, mint a nagyokkal. Azóta nem harapdál, nem nyomja össze az ínyével sem.
2009. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú jó nagy tapasztalatod lehet a szoptatásban... :-))

Igen, én is soksor érzem úgy, mitha kislányom rendelkezne már mind a 32 fogával szopi közben. Pedig egy sincs még neki.... :-))

2009. máj. 31. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém notorius harapdáló, nekem nincs mákom - fájdalmaim vannak.
2009. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De érdekes! Eddig 2 gyereket szoptattam, és én nem éreztem meg egyiküknek a fogát sem. Ugyanolyan volt a szoptatás mint fogacskák nélkül. Pedig nekem extra-érzékenyek a mellbimbóim. Lehet, hogy gyerek-függő...
2009. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak van 4 foga, de nagyon ritkán harapott meg, és csak akkor, mikor nem éhes, és a szájába könyörgöm, hogy egyél már!
2009. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!