Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismamák! Milyen a jó mellszív...

Kismamák! Milyen a jó mellszívó? Elektromosat érdemes venni vagy kézit?

Figyelt kérdés
Még vásárlás előtt állok és nagyon tanácstalan vagyok.Mondanak ezt is azt is.
2012. febr. 14. 11:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nekem volt kézi is (Avent, meg a régi hagyományos R-med) aztán végül kaptam egy elektromos Avent-et. Az elektromos volt az igaz. Kényelmes is és nagyon jól kiszív mindent!

Én a gépit ajánlanám mindenképpen! :)

2012. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem elektormos medelam volt. Nagyon jol szivott es tenleg kenyelmes volt, nem volt kellemetlen csak sajnos nekem nem volt eleg tejem. :( Igy is ki tudtam vele fejni 40-50ml-t alkalmankent es a tobbit potoltam a kisfiamnak tapszerrel. 6 honapos koraig fejtem neki. Nagyon faraszto volt de ha nem lett volna ez a melszivom szerintem a kisfiam 10 max 20 ml szopizott volna ki alkalmankent de meg lehet annyit sem. Ugyhogy nekem nagy segitseg volt mert igy a tapszer mellett meg anyatejet is kapott a kincsem. Ha lett volna eleg tejem egy csomot ki tudtam volna vele fejni.
2012. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Várok további véleményt.
2012. febr. 14. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:

A mellszívó hatékonysága nagy mértékben függ a mell formájától, tejcsatornák nyílásától.

Én sajnos sokat kipróbáltam, kézit is, elektromosat is. Kizárólag az AVENT vált be. Ezzel szemben a Barátnőm elektromos Mendela-t használ, s Neki az is tökéleten jó. De van ismerősöm aki elektromossal egy cseppet sem tudott fejni, csak kézivel. Nehéz megmondani, hogy Neked mi fog beválni.

2012. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a kézit, nagyon fárasztó volt és nem is olyan hatékony mint az elektromos.

Hamar meg is szabadultam tőle, csak pénzkidobás.

2012. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Szükséged van rá? Úgyértem megszületett már a babád és valami miatt kell?

Én azt gondolom, hogy csak akkor érdemes beruházni bármelyikre is ha tényleg szükségetek van rá. A legtöbb családban nem szükséges a mellszívó:). Az is jó megoldás ha mindenképp szeretnél mert biztonságot ad, hogy béreljetek. És ha tényleg kell, csak akkor vegyetek.

2012. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem született meg a kisfiam, de már szeretném feltérképezni hogy milyen dolgokat érdemes megvenni és a szoptatáshoz kapcsolódó dolgokat fontosnak tartom.Ezért érdeklődök hogy melyiket érdemes megvenni.Mindenképpen akarok venni valamilyet, de jó lenne ha hiteles emberektől informálódhatnék, mint ti gyakorlott anyukák.
2012. febr. 14. 13:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem kézi mellszívóm van,eleinte nagyon jó volt,de mióta sokat kell fejnem,nagyon megfájdult a kezem,és sokszor nem tudom vele kiszívni a tejet.
2012. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

3 évvel ezelőtt Avent kézit használtam. Szuper, de nagyon fárasztó. Rengeteget kell "pumpálni" hogy lejöjjön a tej.DE lejön. Kíméletes, és alapos. Volt úgy hogy az ikrek után még 400ml lefejtem. Nekem rengeteg tejem volt, én nem tudtam volna meglenni nélküle...ez tuti. Most, hogy ismét babát várok Avent elektromosat vettem. Úgy gondoltam ha nem válik be az elektromos része, még mindig átalakítható kézivé, így tuti, hogy tudom majd használni.

2012. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Lehet hogy én is elektromosat fogok venni, bár elég drága.
2012. febr. 16. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!