Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy egy szopizás után mindig...

Egy egy szopizás után mindig fejek le tejci de nekem 40-60g sikerül csak. Ez a mennyiség normális?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szopi után abból a mellemből, amiből evett, max 40 g van, úgy lerabol egy pillanat alatt a bébi :) Szóval annyi tej van, amennyit eszik, ez szerintem normális, mivel ugye kereslet-kinálat alapon termelődik a tej.

Üdv, 2 hós bébi anyukája

2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejci?
2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A doki szerint még üvegböl is kellene neki tejet adni. Szopizás után ugy össze zárja a száját hogy nem lehet a cumiztatni. Köszi a hozászólást
2009. jún. 5. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokid leragadt a '60-as években, ha marad a cicidben, az nyilván nem kellett neki. Miért kéne belediktálni? A felesleget csak kibukja!
2009. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11 hónapos, 2 hete hagyta abba a szopizást, és SOHA nem fejtem le a maradékot miután szopott. Ezt csak info-ként írom nem kell utánoznod...
2009. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!