Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Urtica urens vagy a Agnus...

Az Urtica urens vagy a Agnus castus jobb tejszaporításra?

Figyelt kérdés

4,5 hós kisfiamat szoptatom, de sajna eléggé fogyóban van a tejem, néha már a két mellből való szoptatás is kevésnek bizonyul! :( A védőnőm javasolta, hogy hagyjam abba a Laktoherb teát és szedjem az urticát, viszont valamelyik honlapon azt olvastam, hogy az Agnus castus jobb hatást fejt ki! Nektek mik a tapasztalataitok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 6. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az urtica jó volt, a másikat nem ismerem.
2009. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kevés volt a tejem, mindent kipróbáltam(köménymagos leves, urtica, alkoholmentes sör, vég nélküli fejések, este szaporító fejés, gyakori szoptatás, laktoherb, görögszénamag), de nem segített, végül találtam egy fórumon tejserkentő port. Ezt egy szentistváni patikus készíti, és azóta, hogy szedem, rengeteg a tejem. 49/438 886 a telefonszámuk (Pesti Patika, Szentistván, Széchenyi u.), postán is elküldik. 1420 Ft volt (postaköltség nélkül), kb. fél kiló, sztem 3 hónapra biztos, hogy elég. Napi 3x1 kávéskanállal kell bevenni vízben feloldva. Nálunk már pont más a baj, a fiam 1 hete átalussza az éjszakát, és reggelre annyi tejem lett, hogy begyulladt a mellem :( Úgyhogy este már nem fogom bevenni. Egyébként az urtica jobb, mint az agnus castus, több anyuka dicsérte. Az én fiam is 4,5 hónapos, kb. 1 hónapja használom ezt a port. Remélem, tudtam segíteni, boldog babázást!
2009. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Az a baj, hogy én azt a port már kipróbáltam, mert sokan dícsérték, de úgy látszik nem mindenkinél hat egyformán, mert nekem nem nagyon vált be! Most azt nem tudom, hogy azt azért továbbra is fogyaszthatom e a homeós bogyó mellett! Szerinted??
2009. jún. 6. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert a por a tejképződéshez szükséges ásványi anyagokat pótolja. Homoeopátiás bogyót úgysem szabad sokáig szedni. De a legbiztosabb, ha felhívod a patikát, az a gyógyszerész, aki a port készíti, biztosan meg tudja mondani neked.
2009. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!