Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a szoptatás miatt...

Akinek a szoptatás miatt jóval kisebb az egyik melle mint a másik, az nyáron hogy fogja megoldani hogy ne látszódjon annyira?

Figyelt kérdés

Most próbálgattam fürdőruhát itthon és eléggé látszik a különbség, hogy oldjam meg?

Illetve ti milyen fürdőruhát vesztek fel majd hogy ne látszódjon?

Szeretnénk majd menni a balcsira strandolni, de így....?


2009. jún. 19. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ááá...Ugye ezt most nem komolyan kérdezed?
2009. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem szoptatás előtt is eltért a két mellem mérete, most jelentősen eltér.


Én bevállalom. Ha van olyan bátor, aki megkérdezi, elmondom - szoptattam, ilyen különleges maradt a mellem utána. Aki meg csak szemeit meregeti, kit érdekel??? Szegénynek nincs jobb szórakozása, mint hogy az én egyenlőtlen mellemet bámulja? Felőlem...

2009. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem!


A 2.válaszolónak pedig köszi a választ!:)

2009. jún. 19. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

miért ne kérdezhetted volna komolyan? nem értem miért kell meglepődni ezen sztem nagyon fontos kérdés...

nekem is nagyobb volt az egyik kicsivel persze hogy szoptatáskor is azt fogadta el jobban a fiam..hmm:(

Én szivacsos fürdöruci felsőt vettem, az egyikben benne hagytam azt a kis lapos párnát a másikból meg kivettem, úgy már szinte alig volt különbség :)

Szivacsos bikini felső meg már egészen D kosarasig is van.

2009. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kosarasat, szivacsbetéteset vegyél.

Én még nem is hallottam ilyet, hogy szoptatástól az egyik mell nagyobb lesz.

2009. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem régen is nagyobb volt egy picit a jobb, de azért hordtam háromszög-bikinifelsőt. Most jobban látszik, hogy nagyobb, főleg ha tele van, a bal pedig üres. Felvettem háromszög-felsőt, tök hülyén néz ki, így elmentem és vettem egy szivacsos-merevítőset. Ebben álcázva vannak a melleim :)
2009. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második gyermekemnél most még jobban látszódik a különbség a két mellem között. Őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, büszkén vallom, hogy szoptatok, aki szoptatott, vagy anya az megérti, a többiek véleménye nem érdekel! Valószínű tényleg a szivacsos fürdőruhában lehet a megoldás!
2009. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért lett a jobb nagyobb, mert abból többször szopizott. A bal mellem a szoptatás elején kisebesedett elég csúnyán így az hanyagolva lett egy időre, és a jobbra kapott rá teljesen!:)

Akkor a szivacsos lesz a megoldás, volt itthon egy, csak az már kicsi, meg van egy háromszöges is, na az nem jó! Csak gondoltam ha már veszek, akkor megérdeklődöm előtte hogy a hasonló cipőbe járóknak mi vált be!:)

2009. jún. 19. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elég nagy különbség van a kettő között. A szoptatás után vissza áll mindkettő ismét egyformára? Bocsi, hogy kérdeztem!
2009. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!