Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet elitéltek,2 éves kislány...

Lehet elitéltek,2 éves kislányom van, még megszoptatom, ha kéri, de ősztől bölcsis lesz, hogy tudnám leszoktatni a cicizésről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szíved joga addíg szoptatni ameddig szeretnél! Nemrég volt egy hasonló kérdés.Tegnap olvastam azt hiszem,csak nem tudom melyik témakörben. Megnézem ha gondolod. Jó válaszok érkeztek rá. Látogass el az lll.hu oldalra,ott nagyon alaposan foglalkoznak ezzel a témával is.
2009. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megnéztem:szoptatás témakör,most a 3.oldal,"hogyan tudnám leszoktatni 2éves kislányom a szoptatásról" azt hiszem így van a kérdés. Van két link beszúrva,mindkettőt érdemes elolvasni. Remélem tudtam segíteni.
2009. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget,további szép napot!
2009. jún. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!