Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan aki szoptatás alatt...

Van olyan aki szoptatás alatt szinte mindent evett, és a babának nem fájt tőle a pocakja?

Figyelt kérdés
Mert a védőnőm felsorolta mit ehetek(az rövidebb lista),de azok olyan ételek,hogy...Hogy legyen igy tápláló és vitamin dús a tejem?
2009. júl. 1. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam nem enni ezt azt, de 2-3 hét után feladtam. Nem volt érezhető változás. Mondjuk arra figyeltem, hogy ne babgulyás legyen a menü lencsefőzivel meg rántott karfiollal, de sztem ehető minden.
2009. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindent ehetek. A lányom csak az első hónapban volt egy kicsit hasfájós, akkor nagyon puffasztót nem ettem, de utána a babon kívül semmi nem zavarta, az is meghajtotta.

Babája válogatja. Ha nem nagyon hasfájós a babád, akkor kis adagokkal, mindig egyfélével lehet próbálkozni, inkább délelőtt és a déli órákban, ha netalántán fájna tőle a pocija, ne éjjel kínozza szegényt. Aztán ha nincs semmi baja, akkor nyugodtan eheted.

2009. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mindent ehettem, soha nem fájt a pocakja.

Az első pár nap alatt rájössz, hogy hasfájós-e a bébi, ha nem akkor nyugodtan próbálgasd ki az ételeket, majd meglátod, hogy mi lesz az eredménye. Lehet, hogy semmi és akkor nyugodtan ehetsz mindent.

2009. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem azt mondta a védőnőm,hogy ehetek mindent csak mértékkel.
2009. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!