Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fel kell ébreszteni a babát...

Fel kell ébreszteni a babát büfiztetni, ha belealszik a szoptatásba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

mindenképpen vedd a válladra hadd büfizzen ez fontos, különben megfulladhat,..utána aludhat.


bár vannak olyan babák akik nem tudnak büfizni, de azok eléggé hasfájósok is.


szóval én megbüfiztetném,


de az is jó ha esetleg oldalra fordítod ,akkor is kijöhet a büfi,kicsit ütögesd meg gyengéden a hátát..

2012. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, ha büfiznie kell, úgyis felébred, mert feszíti a levegő, szerencsére nem is hasfájós.
2012. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem ébresztettem. Nem is nagyon volt büfizős alapból sem, de ha bealudt picit járkáltam vele és ha nem büfizett oldalra fordítva raktam le aludni. Nem ébresztettem fel ezért.
2012. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
éjjel nem ébresztem büfizéssel, nappal vállra veszem mindig.
2012. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Nincs az a dolog amiért én egy alvó gyereket felébresztenék!3 gyerekem van és soha nem büfiztettem őket.Ha megnyugtat akkor mielőtt leteszed vedd egy picit a válladra hátha büfizik.Bár az én gyerekeim ez igen rossz néven vették,mert ők azonnal aludni szerettek!:)
2012. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én Fiam is cicin alvós :) Szopi után fel szoktam venni a mellkasomra, így alszik be igazán, és a függőleges-közeli helyzetben kijön a büfi, ha van. Aztán még egy 10 percig szunyál így rajtam és berakom a kiságyba :)
2012. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!