Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 12 hetesen eleg lenne neki...

12 hetesen eleg lenne neki ennyi keves is?

Figyelt kérdés

Raadasul mostanaban mar nem is keri ejfel korul,mar csak hajnalban ebred szopizni.Nappal 2-2,5 orankent keri,es meg mindig csak 60 gr korul szopizik.Ejjel legalabb kerte 3szor is,es 120 gr korul be is vagta,de mar nem keri,es a nappali adagjat nem novelte!Ma rafkosan kvettem az agyikojabol,cicre tettem ejjel,es majd behorpadt a hatam,ugy szivta.Miert nem eredt,es jelezte magatol?Felek hogy igy elapad a tejem!Van boven,tele a frigo is,de cumisuveget nem fogad el,a fozihez fejegetem.

Mit tegyek?Ebresszem vagy ne ejjel?Vagy nappal mas hogy tolja ki 3 orara a szopi idot?Hatha ugy tobbet enne,de nem birja ki a 3 orat!Mit tegyek?1 orat alszik 60 milli utan.Nem keves ez?Amugy 3350gr szuletett,tegnap mertek a 3 honapos tanacsadason,6340gr,es 63 cm.


2009. júl. 3. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ennyit hízott 3 hónap alat, akkor teljesen rendben van elg neki annyiAz én picikém 9 hetes és már hetek óta végigalussza az éjszakákat. Én is gondolkodtam, hogy ébresszem-e, mert este 9-től alszik reggel fél 6-ig. Az majdnem 9 óra, és addig nem eszik.Szerintem ne ébreszd éjszaka, én se piszkálom.Ha nappal 2óránként eszik, akkor az is jó. Én akkor etetem amikor éhes, van hogy másfél óra múlva kéri, de éjszaka meg nem eszik.Én is kevesseltem amennyit eszik, de hízott, úgyhogy nincs baj. Csak ha ilyen sok tejed van akkor az a baja az éjszakákkal, hogy le kellene fejned legalább egyszer, nehogy begyulladjon. Nekem nincs sok tejem, de most reggelre is majd szétrobbant a mellem, mert ugye este 9-től reggel fél 6-ig az nagyon hosszú idő.
2009. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!