Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miket egyek szoptatás alatt...

Miket egyek szoptatás alatt ami szénhidrát dús? Mit főztök amiben ne legyen baba, és K betüsök stb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél, ami jól esik, mindenféle gyümölcs, fözelék, péksütemény, kenyér, tészta, krumpli, rizs tartalmat szénhidrátot. De szoptatáshoz nem kell feltétlen sok szénhidrátot fogyaszatnod, inkább fehérjék és SOK folyadés, amire szükséged van.


Mit akar ez jelenteni "ne legyen baba, és K betüsök" , nem tudom ezt a részt értelmezni.

2009. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz, amitől a babád pocija nem fáj. Azt, hogy esetleg mire érzékeny, azt neked kell kitapasztalnod, mert az babafüggő. Az is megeshet, hogy semmitől sem fog fájni a hasa, lehet, hogy lesz néhány olyan étel. A szénhidrát dús étkezést gondolom a szoptatás miatt kérdezed. Szerintem nem attól lesz sok tejed és nem is attól lesz laktató. Az csak neked lesz fölös kalória, ami később rajtad fog meglátszani.Egyél változatosan, sok zöldséget, gyümölcsöt- most úgyis sok friss van. Emellett figyelj oda, hogy a zöldségeket, húsokat inkább párolva készítsd, úgy több vitamin és tápanyag marad benne.
2009. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs ne legyen BAB! :))) k betüs: káposzta, karfiol....


köszi a válaszokat.

2009. júl. 3. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Spagetti, spenótos tészta, túróstészta, gomba leves, gyümölcs leves, grízgaluska leves, rántott hús,paprikás krumpli, töltött paprika, lecsó, húsleves főtt hús, sült húsok burgonyával rizzsel nokedlivel, tejberizs, sütemények, kakaóscsiga, aranygaluska, pizza, krumplifőzelék, tejfölös gomba, tökfőzelék, nekem pl a patogatott kukoricától volt sok tejem, napi 1-2 zacsival megettem :)
2009. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi utolsó!

Most jól meg is éheztem.:)

2009. júl. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!