Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hetes babám eddig bőven el...

10 hetes babám eddig bőven el volt látva tejjel, de most hirtelen lecsökkent a tejmennyiség. Mit tegyek? Tanácstalan vagyok nagyon.

Figyelt kérdés
Még épp hogy elég neki az a mennyiség amit ki tud szívni,de már nem marad plusz tej a cicibe.Tudom hogy használ a fejés,de ha nem marad benne tej,akkor mit tegyek?Nagyon szeretnék szoptatni továbbra is,de most kicsit megilyedtem...:(
2009. júl. 4. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mostanra beállt a kereslet-kínálat. De ha mégis aggódsz, akkor akkor is fejd ,ha nem jön semmi,mert ingerli a mellet a több tej termelésére.
2009. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,most is éppen szopizott,és most gyötröm kicsit fejéssel a cicit,bár nem jön belőle semmi.Hátha eredményes lesz...Bízom benne!
2009. júl. 4. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:

miért akarsz még pluszban fejni is?

pont azért csökken le a tejmennyiség annyira, amennyi a babádnak pont elég, hogy ne maradjon felesleges tej a ciciben - a természet így találta ki, szerintem nagyon jó

én soha nem fejem, mégis mindig elég a babámnak

2009. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Azt látom a babámon,hogy szopi után vadul eszi a kezét,szerintem még éhes.Ráadásul az utóbbi 1 hétben nem nőtt a súlya,ezért a védőnéni is el akar kűldeni minket vérvételre,hogy mi az oka.De én inkább növelni szeretném a tejmennyiséget,hátha beindul megint a hízás nála.De az is lehet hogy a hirtelen növéstől nem nőtt a súlya,nem?Lehet hogy kicsit túlreagálom?
2009. júl. 4. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

A kezét nem biztos, hogy azért eszi, mert éhes.

A lányom ezidőtájt kezdte, hogy a keze egész naopa szájában volt, folyt a nyála ezerrel.

Én 6 hetes kora óta nem fejek, 4 hónapos a lányom ás még mindig csak szopik.

2009. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a legszebb az egészben,hogy nem az öklét eszi,hanem az alkarját,és úgy megszívja,hogy véraláfutásos a keze.Az egész bal alkarja kék-zöld-lila,mintha összetörte volna.Persze a cumi nem kell neki,pedig jobb lenne ha azt szívná.Most hosszú ujjú bodyt adok rá,hogy ne tudjon rácuppanni a karjára,és kiszívni. :)
2009. júl. 4. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Nálunk az apja karjára szokott rácuppanni és szívja, mint egy kis vámpír:-))

2009. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!