Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ketsegbeesesemben mit tehetek?...

Ketsegbeesesemben mit tehetek? El akarom valasztani?

Figyelt kérdés
tegnap megtudtam hogy babat varok, majdnem 2 eves kislanyom viszont meg szopik. a ferjem lelkesen probalt segiteni hogy majd vele alszik es hatha elhagyja a szopikat (ha nem alvashoz kell azt meg tudom beszelni vele, de elalvashoz kell, ejjel is felkel 1x. nem tudom visszautasitani, nagyon sajnalom ha sir, en is vele sirok) eddig nem volt terhes, de most mar nem szeretnem, es fajdalmas is (faj a mellem), sovany is vagyok, neki meg nem letfontossagu szopni. az a baj hogy ferjem segitsegere nem szamithatok folyamatosan, szinte minden heten kulfoldre utazik, igy ma is en fogom altatni a kislanyomat...mar elore felek mi lesz este, ma reggel is cirkusz volt cici miatt. nem akarom ot megbantani, kinozni de nem tudom mit tehetek!

2012. jún. 25. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Cumisüvegből valami finomság, összebújva fogyasztva esetleg?

Gratulálok a Babához :)

2012. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény te!Nem tudom mit tehetnél pár napig biztos menni fog a hiszti másképp nem megy .Csak legyél kitartóbb mint ő!
2012. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krisztivan ***** válasza:
100%
Próbálj valami nagyon érdekes dolgot az alváshoz kötni.Bár nekem nem volt gondom ezzel,de nálunk a teljesen más rituálé bevezetése fordított a dolgon.Mindent máshogy csináltunk,vacsi-fürdés-tejet kapott itatósból-és aztán a vállamon ringattam el.
2012. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kitartani.Én megmondanám,hogy a cici beteg lett,nincs már tejcsi vagy valami hasonló.2 évesen már meg fogja érteni,és még ha lesz is cirkusz pár nap alatt túl lesztek rajta,csak légykitartó.
2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
istenem, annyira lelkiismeret furdalasom van! nem gondoltam volna hogy terhes leszek amig szoptatok, epp ezt akartam elkerulni, ne kelljen feleldoznom egyik babam joletet a masikert! meg meg sincs szuletve a kistesoja s maris van oka ra hogy utalja:((
2012. jún. 25. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem, a fiam még 4x szopizott, és fokozatosan vettem el tőle a szopikat havonta, így 4 hónap alatt elválasztottam. Ez annyiban volt jó, hogy a terhesség előrehaladtával egyre kevesebb lett a tejem, így 4 hónapos terhesen már alig volt, és nem okozott nagy traumát a fiamnak az elhagyás. 2 nap kérte, de összebújtunk és mindig elmagyaráztam neki, hogy fáj anyának, és hogy ő már nagyfiú, stb... egy 7 után már eszébe sem jutott. Nem úgy most, mikor szopizik a kicsi (1 hós). Néha bepróbálkozik! :-)
2012. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne reagáld túl,már két éves...már két hónapig nem tud szoptatni.Légy büszke rá,és tedd azt ami a helyes!
2012. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Nekem 18 hós volt mikor terhes lettem!De nem kellett elválasztanom!


Én most tandemben szoptatok!7hetes akicsi,és 2,5 a nagy!Már csak este kéri...


Semmitesóféltékenységgel nem küzdöttünk eddig,sőt ha sír mindig mondja,hogy tegyem cicire,biztos éhes,vagy fájahasa...Nagyon édes!Deeste Ő is kéri acicit..Nekem a nagya legjobb tejszaporítóm:)

A kórházban rögtön volt tejem...Nem durrantak beamelleim...

Én örülök,hogy így döntöttem...

2012. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
en ezt nem tehetem, veszelyeztetett terhes voltam elozoleg is, most is mehosszehuzodasaim vannak es borzasztoan erzem magam, sovany vagyok, a fogaim is elromlottak (most sikerul csak kezeltetni oket) aleg jobb lenne ha levalasztodna, de ma sem tudtam ellenallni.
2012. jún. 26. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig erősnek kell lenned!!! Ilyenkor gondolj arra, hogy - ha tényleg veszélyeztetett terhes vagy/voltál - azzal a pici babával a pocidban baj is történhet! Ne adj isten! Szóval ez a te elhatározásod!!! A nagyobb meg fogja érteni, még ha az első pár nap nehéz is lesz számotokra. Légy türelmes vele, szeretgesd, de ne adj cicit, ha kéri! Ez máshogy nem megy. Amig megesik rajta a szíved, nem fogod tudni elválasztani!
2012. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!