Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 28. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az jutott eszembe hogy lehet hogy nekem is megengedné. :)


Na jó tegyük félre a poént.

Szerintem ez nem túl egészséges.

21/F

2012. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez ma a harmadik erre vonatkozó kérdés.

Szerintem csak reklám

2012. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szoptatja vagy nem ??"anyatej híján...". Akkor én is beállok a sorba,mert én is szoptatom (anyatej híján)- ugyanis a gyerkőcöm is sokszor úgy alszik el, hogy a mellem felé fordul arccal.... Most tessék tapsolni.
2012. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ő sem nyit topicot, hogy a szomszéd Gizi lánya milyen módon alszik el.

Mellesleg nem egészségtelen. Ha ez kell a kislánynak, akkor ez kell. A rengeteg kólán és csipszen jobban ki lehetne bukni.

2012. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

1. Nem az én dolgom, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

2. Szerintem ha egy ötéves kislány még igényli a szopást az már nem biztos, hogy jó (normál esetben 2-4 éves kor között hagyják abba a babák a szopást), de ha ez jó neki és az anyjának is, és nincs rákényszerítve, akkor semmi rosszat nem látok benne.

3. "még mindig hagyom, hogy a mellemet fogva aludjon el. Időnként az is előfordul, hogy – akár egy csecsemő – szopizni próbál, persze anyatej híján ez már egy csak néhány perces rituálé..." - vagyis a gyerek valójában nem is szopik, csak fogja az anyja mellét...

2012. jún. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 évesen egyikük pszichéjének sem tesz jót, de egyébiránt nem érdekel, mert miért érdekelne?
2012. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nem néztem, hogy előttem is feltették már a kérdést. Szoptatás témában nem vagyok jártas, nem tudom meddig kell szoptatni, vagy meddig jó, ha szoptatunk, mert most várom az első kisbabám (13hetes vagyok). Ezért kérdeztem elvileg hozzáértő szülők véleményét, hogy ez normális-e vagy elfogadható-e szerintük. Nekem kicsit furcsa volt, ennyi.
2012. jún. 29. 10:15
 8/8 xStefix ***** válasza:
52%
Ha rendesen szopizna a kislány, az is normális és elfogadható lenne, bár a mai norma nagyon nem ez. De ha bizonyos keretek között zajlik a dolog, akkor semmilyen káros hatása nem lesz/lenne valószínűleg.
2012. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!