Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy cici vagy mindkettő per...

Egy cici vagy mindkettő per szoptatás? Kinek melyik jött be és ki meddig/szoptat így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia én eddig azt csináltam, hogy egy cici 20 percig. Kiderült, hogy nem elég a tejem, ezért most át kellett állnom a mindkét cicin 20-20 percre. Remélem, ettől majd beindul, és nem kell kibontanom a tápszeres dobozt...

Ja de az én kislányom még csak két és fél hetes, szóval nagyon kezdők vagyunk :) De elvileg egy cici/szoptatás a jó, nem?

2009. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hetes a babám. Eddig egy ciciből szopizott, de mostmár kevés neki, úgyhogy minden szopinál mindkettőt kapja.
2009. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ma 4 hónapos lányom, este eszik mindkétkét ciciből, amúgy egyből, csak anyatejes.
2009. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy cici egy szopinál. Este mindkettő (ha végigalszik több órát is). Mert különben csak az elejét szívja ki, és az a "vizesebb", nem fejlődik úgy. Attól függ mekkora a babád. Az én fiam 6 hónapig csak anyatejes volt, és csak a legnagyobb kánikulában adtam a 2 cici elejét nappal, szomjoltónak. Amúgy egy szopi egy cici nagyon bevált. És 2 és fél évig szopott.
2009. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 13 hós és egy szopi egy cici volt/van!

Nálunk mindig elég volt így a tej,amíg pici volt 3-6 hós így simán aludt 10-12 órát is.

2009. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

én két ciciből szoptattam, csak a korházba szoptattam egyből.

első két három hétben negyed óra húsz perc/cici. aztán egyre kevesebb. négy hónapos korában már csak öt öt perc és már kész is volt.

most hat hónapos és még mindig szopizik igaz már csak reggel meg este

2009. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kezdettől fogva 2 ciciből szoptatok, most 5 hónapos.

Egyik cici 10 perc, utána átteszem a másikra, amíg jól nem lakik. Következő alkalommal fordítva.

2009. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!