Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ihatok málna...

Szoptatás alatt ihatok málna szörpöt?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják hogy enni nem nagyon ajánlott a málnát szoptatós anyukáknak, de szörpöt lehet e inni?
2009. júl. 16. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már....

Itt az oldalon egy csomó kérdés van, hogy szoptatás alatt mit lehet és mit nem. A lényeg, hogy minden amit megkívánsz, nyugodtan kóstold meg és ha a babánál semmi gond, akkor ehetsz-ihatsz kedvedre! Miért ne lehetne málnát enni??? Sokan keverik, hogy a baba mit nem ehet és a mamája. Aprómagvasok a babáknál hasfájást okozhatnak és allergizálhatnak (málna, eper, stb.), de attól még anyuka kétpofára tömheti magába, a magok a tejbe nem mennek át. Persze pl. az eper állítólag okozhat allergiás reakciót tejen át is. A bármit enni-inni pedig ésszerű határok között, tehát pl. még 1 pohár sört, bort is meg lehet inni, csak a mértékre kell figyelni. A puffasztós kaják a babáknál is puffadást okozhatnak, illetve a koffeintől nem alszanak. De ez minden babánál más, így amit kívánsz egyél előbb kevesebbet és ha a gyerkőcödnél nincs mellékhatás, akkor ehetsz többet! Remélem ez így elég érthető volt... :D

2009. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál, én is szoktam inni néhanapján. Sőt málnát és epret is ettem bőven amig volt szezonja. Babámnak semmi baja nem volt tőle.
2009. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós a baba jobb vigyázni!!! É áfonyás joghurtot ettem csak, és aztán volt sírás!!4 Ha a baba nem érzékeny, lehet enni,de ha sokat fáj a hasa, más a helyzet!
2009. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!