Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apasszam el a tejem...

Hogyan apasszam el a tejem minél gyorsabban?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos!Sajna már nem szopizik rendesen,be is gyulladt az egyik mellem.A csomóval egyenlőre küzdök,a lázam lement már.Borogatom azt a mellem,de a kis szopikat még megejtjük.Sajnos már nem szívja ki,ezért a csomót sem tudja feloldani.A hideg borogatás mellett tegyem mellre,vagy teljesen vonjam meg.És akkor fejnem kell kicsit?Vagy szopizzon addig is ő kicsiket,ami a fejést helyettesíti?
2009. aug. 2. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MInél többet maszírozd a melled,kend b
2009. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne apaszd el-

Itt kérj segítséget,nagyon kedvesek,és segítőkészek.


[link]

2009. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csomót minnél hamarabb ki kell maszírozni, már remélem sikerült, mert mint látom tegnapelőtti a kérdésed. Én reggel és este szoptattam mikor úgy gondoltam, hogy elapasztom. 3 napig csak este fejtem éppen, hogy egy kicsit, hogy ne legyen tele, majd nem fejtem egyáltalán. És szépen elapadt, nem lett csomós. Pedig azt gondoltam nehezebb lesz elapasztani. Nekem is volt egy csomóm egyszer estére keletkezett és nem tudtam kimaszizni így lefeküdtem, de hajnalba fel kellett kelnem mert még nagyobb lett és még jobban fájt. 4 óra kínlódásba telt mire kimasziztam és kifejtem, el volt záródva egy csatorna és mikor kijött az elapasztó kis megkeményedett tejcsi csak úgy spriccolt a tej. Szörnyő volt.

De már remélem azóta minden rendben veled.

2009. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!