Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszer vagy szenvedés?

Tápszer vagy szenvedés?

Figyelt kérdés
Idegesít a szoptatás. Nem érzem felemelönek.
2009. aug. 10. 13:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy dillemába voltam az elején.Nem akart mellből enni,ordított mint a sakál ha a mellemet érezte hogy közelít.Emiatt minden szoptatás idegesen telt.Már tudtam előre mi következik és ez nagyon rossz volt,mert feszülten álltam neki...Nem egyszer volt hogy mindketten bőgtünk,ő azért hogy nem megy én meg azért,hogy nekem miért nem megy.Aztán pár napig próbálkozunk,de már nem bírtam idegileg ezért lefejtem neki és üvegből adtam.Nem is volt mindig elég a tejem ezért adtam pótlásként tápszert.Így egyre kiegyensúlyozottabb lett ő is és én is.Azóta hetente 1x póbálkozunk,de keveset tud mellből enni.Most 7hetesen egyszer összejött 70ml 1mellből.De 40perc+utána éhes tehát így is kell neki adjak plusz pótlást.

Nem értek egyet azzal a hozzászólóval akik azt mondta,hogy éjszaka milyen egyszerű csak mellre tenni...eszik és aludhatsz tovább.

Persze ideális ha van elég tej és tud jól szopizni.

De ha nem így van,mert ha nem tud a baba rendesen enni,vagy nincs elég tej,akkor "2fordulós" az etetés...

1.próbálozás ciciből 2*20p

2.kiegészítés melegítése +etetés 30p

Ez így minimum 1h 10p Ezért éjszaka ha nincs lefejt tej meg se próbálom mert nagyon nehéz így.

Szóval megértelek ha idegesít és ez áll a háttérbe mint nekem.Ha nem bocsi,hogy bekotyogtam.

8hetes anyuka

2009. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Semmi baj sincsen.

2009. aug. 11. 12:34
 23/23 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz hozzászolva, nálam majdnem másfél óra szokott lenni a szoptatás. A kérdésre válaszolva, ki ahogy érzi úgy csinálja.
2009. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!