Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy reggel még van...

Létezik, hogy reggel még van tejem, este már nincs?

Figyelt kérdés

9 hós a kisfiam, reggel, délelőtt és este szoptatom. Néha napközben, a déli alváshoz.

Reggel 6-kor szopizik, utána 10-kor szokott, tehát feltételezem, olyankor van elég tej. Napközben szilárdat eszik, este alváshoz cici.

Tegnap este 5 perc után se indult be a tejleadó-reflexem, a baba sírt, főzelék nem kellett neki, tejet akart. Így az itthonlévő termékminták egyikét megitta, 125 ml-t. Éjjel 2* próbáltam szoptatni, nem tudom mennyit sikerült ennie, a fogzás miatt 2 óránként fent van, tehát nem tudom, hogy éjjel miért kelt sokat, fogzás vagy a kevés tej miatt.

Reggel sem indult be a tejleadó reflex, és nem is éreztem bedurranva a melleimet, pedig azért reggelre mindig érzem, hogy telítve van. Így reggel is tápszert ivott, 120 ml-t.

Tegnap elfelejtettem rendesen folyadékot inni, és a családi légkör sem volt idilli, meg már eléggé ki vagyok merülve, kb. 2 hónapja kelek kétóránként a babához.

Ezek miatt nem volt tej, vagy elapadt? Most egyébként érzem, hogy kezd telítődni.


2009. aug. 11. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt.Reggelre összegyült,este viszont nem volt.Ìgy pótoltunk mellé,majd késöbb persze evett pürét pépet mellé..14 hónapig szoptattam a lányom.
2009. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nap közben hagynék ki szopit,és pótolnám gyümölccsel,főzelékekkel.És nem értem,miért kelsz fel hozzá 2 óránként.9 hósan már átkellene aludnia az éjszakát.Ha a foga miatt ébred sűrűn,akkor sem kellene szoptatni.Megszokja és állandó lesz ez az éjszakai etetés.Ez egyikőtöknek sem lenne jó.Lefekvés előtt adj neki valmilyen laktató kaját a cici helyett.
2009. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már megint....9" hósan már átkellene aludni az éjszakát"

Hát ezt gyereke válogatja.A lányom nem szopik már 5.hónapja,nem kap éjjel semmit ha ébred,mégis felébred még 1x 2x.Pedig 18 hónapos elmúlt....

Növérem lány még mindég ébred heti párszor pedig már elmúlt 4 éves.

elsö voltam.

2009. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!