Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet tornázni?

Szoptatás alatt lehet tornázni?

Figyelt kérdés
12 hetes a babám, van rajtam 11 kiló felesleg...A kisfiam csak szopizik, nem kap mellé semmit. Szeretném hogy ez így is maradjon, ezért félek elkezdeni tornázni, nehogy kevesebb legyen a tejem. Ill. hallottam azt is, hogy elsavasodik...Tapasztalatok?
2009. aug. 11. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van erről. 10 hetes volt a fiam, amikor tornázni kezdtem, most 11 hónapos és még szopik. Nem lett kevesebb a tejem, én viszont jobban érzem magam a bőrömben. A lényeg, hogy óvatosan kezd, és fokozatosan erősítsd a testedet.

Én Béres A. szülés utáni tornájával és Réka baba-mama tornájával kezdtem, heti 3-4 alkalommal, a kettőt váltogatva.

Sok sikert és kitartást!

2009. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A babám 8 hónapos, 6 hetes kora óta tornázok, felváltva rékázok és alexandrázok. A tejemnek semmi baja, rengeteg van és ízlik a babámnak.

Nyugodtan kezdj el tornázni, csak figyeld magad, ha negatív változást észlelsz, még mindig abbahagyhatod.

2009. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kipróbálom. Remélem továbbra is jó étvágya lesz a kisfiamnak.
2009. aug. 11. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz hogy ne legyen izomlázad mert akkor "savasodik" be a tej, belekerül az az anyag ami az izomlázat okozza. Nagyon óvatosan, fokozatosan csináld, ne terheld túl magad és akkor nem lesz gond!
2009. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!