Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt, hogyan és...

Szoptatás alatt, hogyan és mennyit lehet tornázni?

Figyelt kérdés

Felülést, lábemelést stb.-t lehet csinálgatni.?

Milyen intenzitással?

Nem apad el a tej?


2010. márc. 22. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyből vízitornával kezdtem, egy órás volt, és eléggé izomlázas lettem utána, de nem volt gond a tejjel. Így utólag szerintem a fokozatosság a legjobb. nyugodtan kezdj el mozogni, először óvatosabban, majd egyre fokozva a terhelést.

A végére már rendesen fogsz tornázni, és a baba nem érzi meg.

ҝ

2010. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én béres alexandra változz vissza videóját csináltam már a babám 6 hetes kora óta, először csak a 19 perces programot, most pedig már a 6 hónapos a baba címűt. Kiegészítem ellipszistrénerrel plusz hasizomgyakorlatokkal mert 30 perc szerintem kevés.

Minden nap csinálom, már látszik az eredménye!:) 4 hós a babám.

Ja és egyáltalán nem ártott a tejnek (mivel nem fogyózok).Arra figyelek mindig h szopi után legyünk pont mikor tornázni kezdek, mert teli cicivel borzasztó kényelmetlen mozogni, illetve h egyből lezuhanyzok utána, nehogy az izzadás miatt ne akarja elfogadni a cicit.

2010. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!