Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Elfog menni a tejem?

Mit tegyek? Elfog menni a tejem?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időbe nagyon sok stressz ért,teli fájdalommal.Már régóta érzem hogy egyre kevesebb a tejcim,utóljára alig 20dkg-t hízott 4 hónapos kisfiam,és dokinéni,még nem irt tápszert.

Mit tegyek hogy visszajöjjön?Muszáj volt adnom mást neki,így kapott tejpépet.

Mit mondjak a dokinéninek,hogy elhiggye hogy kevés?


2009. aug. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmit se kell mondanod, indoklás nélkül is felírja, hiszen ez a baba érdeke. Tehát nem kell 4 perces szónoklatot tartani neki a körülményekről; mondd meg, hogy fogyatkozik a tejcsid és biztonságképpen kell a tápi.

Egyébként a tejserkentő tea jó, meg van a homeopátiás bogyó , azt nagyon sokan dicsérik!

2009. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam,köszi,de a teától fáj a picur picia,de egy utolsó próbát végűlis tehetek.A bogyó nem jött be nem lett se több se kevesebb!Köszönöm a gyors választ.

Kétségbe vagyok már esve...

2009. aug. 11. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg.

Szerezz kellő információt hogy valóban kevés a tejed.

Az anyák 90% azt hiszi hogy kevés a teje,pedig nem az.

Kisebb nagyobb stresz mindannyiunkat ér,engem is ért amikor a fiam 3-4hónapos volt,megprobáltam a legnyugottabb maradni,én is azt hittem hogy kevés.



[link]



[link]


[link]

2009. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy és köszönöm a segítséget.

Ma a kicsi csak ordít szüntelen,már tényleg kivagyok.Nehéz megnyugodni,ha az embert a saját szülei támadják olyan szinten hátba,hogy az már nevetséges.Lehet ha kiírom magamból jobb lesz.Páromnak hiába mondom,nem akar tenni semmit mer abból csak botrány lenne.

Most azon leszek hogy visszajöjjön a tejci,mert nagyon úgy érzem kevés.

Még egyszer köszi

2009. aug. 11. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Először is pihenj sokat (ha tudsz).

Ha gyarapszik, akkor van ott tejcsi, de valószinű nem elég neki, azért sír. De az is lehet, hogy a te feszültséged miatt sír. A babák valahogy ezt hihetetlenül megérzik.

A gyerekorvos szó nélkül fölírja a tápszert. Ne aggódj, még ha naponta csak 2 etetésnyi tejcsit kapna, akkor is hozzájutna annyi immunanyaghoz, hogy védett legyen. Fel a fejjel, és NYUGI!

Aztán óvatosan adhatsz neki pár kanál gyümit is, hogy szokja. :))))

2009. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz nyugodj meg amennyire lehet!!!Rakd minél többször cicire a babád ha kell óránként!!!Ez fontos nagyon nagyon!!!Próbáld ki!!!
2009. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget.Hasznosak voltak,és a linkek is.Köszi
2009. aug. 12. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!