Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi tejemnek kellene lennie?

Mennyi tejemnek kellene lennie?

Figyelt kérdés
9 napja szültem, de még mindig csak a 2 mellemből összesen 40-50 gramm között fejek 3 óránként. Ez normális? Szerintem kevés... mennyinek kellene lennie?
2009. aug. 12. 10:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

14.08 vagyok. Nekem kézi Avent mellszívom van. Én nagyon szerettem. Mielőtt fejsz jól masszírozd át és úgy kezdj neki, és én közben is szoktam maszizni, nyomkodni és akkor jobban spriccel a tej. Anyukám azt mondta, rossz nézni ahogy csinálom, mert teljesen összenyomkodom a mellem, de nem fáj egyáltalán pedig.

De ez genetika, anyának is sok teje volt, nekem is. Lehet más mindent megtesz és mégse lesz neki sok, egyén függő.

2009. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!