Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Van egy anyuka...

Mit csináljak? Van egy anyuka aki viszi tőlem az anyatejet. Kezd beállni a kereslet-kínálat nálam, így ő naponta kevesebbet tud elvinni és a picikének kell adnia tápszert is. Hozott nekem tejserkentő teát.

Figyelt kérdés
Szerintetek igyam? Nem igazán akarom, mert azt olvastam róla, hogy gyakori a babáéknál a hasfájás tőle. eddig nem volt hasfájós a kincsem és nem akarok neki rosszat, de sajnálom a másik kicsit is, hogy tápszert kell neki ennie. Mit tegyek?
2009. aug. 12. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne idd szerintem. Nagyon kedves tőled, hogy segíteni akarsz, de van lehetőség anyatejet máshonnan is beszerezni. Nehogy bekeverjen neked a tejserkentő. Persze ez csak az én véleményem.
2009. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

mondd neki, hogy iszod=)

csak nem ellenőriz le

2009. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam és nem volt semmi baja a babámnak. De minden baba más, még nem próbálod ki nem tudod meg, hogy a tiédnek fájna-e tőle a hasa. Szerintem próbáld ki, lehet nem is lesz semmi. De esetleg próbálkozhatsz fejéssel, hogy akkor több legyen.
2009. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igy van,monnd hogy fogyasztod,közbe meg nem:)

Hàt ilyen joszivü anya elfért volna az én szomszédomban is,mint te!

2009. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is viszi egy anyuka a tejcsit, és nekem is volt ilyen problémám. Először hetente jött, 7 litert vitt, aztán egyre kevesebbet tudtam fejni, de nekem az volt a "gond", hogy a picim már kezdte átaludni az éjszakát és így nem keltem fel fejni, aludtam, mint a bunda. Reggel meg úgy éreztem fel akar robbanni a cicim. Innentől kezdve már egyre kevesebb tejcsit vitt, egyre gyakrabban jött. Mikor már szinte naponta keresett, hogy elvigye a babájának a napi 1 liter tejcsit, akkor bele kellett húznom és 3 óránként fejtem, pedig a babám már 4-5 óránként evett. Így el is értem, hogy ismét több legyen, most megint hetente jár. Napi 1 liternél többet nem szoktam már lefejni, és úgy oldottam még meg, hogy a bal cicim az én babámé, a jobból pedig a másiknak fejek.

Sajnos nagyon szükségünk van a pénzre, ezért tettem meg mindent ezért. Meg persze a másik anyuka is számít rám. :-))

2009. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te tudod,ne igyad szerintem,nem tudja leellenőrizni....De nem a tejserkentő teától lesz több tejed!!!!Ez az véleményem!!!!
2009. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyit fizet neked a másik anyuka a tejcsiért?
2009. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából nekem is azóta van kevesebb tejem, amióta a kincsem átalussza az éjszakát és teljesen átállt a 4 óránkénti szopásra. Csak reggel és este fejem le mind a kettő cicimet és így van napi 4-50 mili.


Utolsó válaszoló

Nekem nem az anyuka fizet, hanem a tb, mert hivatalos anyatej leadó vagyok, csak én nem a központba viszem be a tejet, hanem minden nap jön érte. Amúgy az állam 1800/litert fizet.

2009. aug. 12. 19:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. A férjem is azt mondta, hogy ne igyam, mert lehet hogy a kincsünknek fájni fog a pocija. Inkább minden szopizás után lefejem a cicim. Azzal is kicsit több lesz szerintem.
2009. aug. 12. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
5 hónapja iszom, nem volt semmi gond belőle.
2009. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!