Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Van egy anyuka...

Mit csináljak? Van egy anyuka aki viszi tőlem az anyatejet. Kezd beállni a kereslet-kínálat nálam, így ő naponta kevesebbet tud elvinni és a picikének kell adnia tápszert is. Hozott nekem tejserkentő teát.

Figyelt kérdés
Szerintetek igyam? Nem igazán akarom, mert azt olvastam róla, hogy gyakori a babáéknál a hasfájás tőle. eddig nem volt hasfájós a kincsem és nem akarok neki rosszat, de sajnálom a másik kicsit is, hogy tápszert kell neki ennie. Mit tegyek?
2009. aug. 12. 15:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
15:28 vagyok. Biztos lehetsz benne, hogy több tejcsid lesz, ha rendszeresen lefejed akkor is, ha nem érzed, hogy feszül. Nekem már nem feszül csak reggel, de fejem 3-4 óránként, hogy mindig legyen elég. Sokszor már annyira unom, pedig már belejöttem, 10 perc alatt kész vagyok, de sok sterilizálás, meg a többi... :-)Mindegy, én vállaltam. :-)
2009. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!