Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet tenni lábfájás...

Mit lehet tenni lábfájás esetén? Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ülve szoptatok és közben a lábammal támasztom a karomat/babát. Egy ideje nagyon fáj a lábfejem, a bokám és a térdem. Gondolom a szoptatás miatt is, a súlyfelesleg miatt is, ami még rajtam van + a baba, elég fárasztó mikor járkálni kell vele sokat mert görcsös.Most 6 hetes de nagy babó. Sajnos szoptatós párnát nem tudom honnan vehetnék mert nem lakunk nagyváros közelében, mást megoldást nem tudok kitalálni. Császáros vagyok ezért a fekve való szoptatás még kizárt, legalábbis nem érzem úgy, hogy az menne. A tegnap már éreztem összerogyok, úgy fájtak a lábaim. Más is volt/vn így?
2008. máj. 23. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy egy kényelmes karosszékbe vagy fotelba ülsz, és felrakod a lábad egy másik székre, az öledbe egy nagy, kemény párnát teszel és arra teszed a babát, így csak támasztanod kell, nem tartani.
2008. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!