Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hónapos a kislányom, már...

Hónapos a kislányom, már lassan 2hete óránként akar enni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs elég tejem. Kipróbáltam etetés előtt lefejtem a tejet két ciciböl lett 130g es azt adtam neki oda, meg ette majd (nem alszik napközben csak nagyon keveset)1óra mulva már a ökle a szájában volt es már cuppogot, ehes volt. Ha ciciböl eszik néha eltart 1órát is az evés es utána még ehes. Nekem két etetés között nem termelődik elég tej, igy neha 1-1etetés cumisüvegből adok. Erdekes este pl elég neki a tejci mert 9-től alszik reggel 6-7ig. Két ciciből az etetés nem vált be.
2009. aug. 12. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
3honapos. Bocsi lemaradt.
2009. aug. 12. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:

szia 3 hónaposan van egy ugrás a fejlődésükbe azért akar enni állandóan, nelunk is így volt, bár nálunk 6-7 percig tartott egy-egy szopi de az viszont óránként, éjjel is 1 hónapon keresztűl 10-12 alaklommal keltem egy éjszaka de túléltem és 18 hónpig zsoptattam 6 hónapig csak szopizott cumit és cumisüveget soha nem hazsnáltunk


KITARTÁS

2009. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó tippek vannak a Szoptass ügyesen! című könyvben. És nem is drága. [link]

tegnap volt a Dunatv-n is. (37.perctől)

[link]

És szerintem is kitartás!

2009. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az, hogy az ökle a szájában azt jelenti, hogy éhes. Az én kicsi lányom is amióta felfedezte, hogy van keze, és az éppen befér a szájába, ezt gyakorolja. Én meg inkább azon parázok, hogy 8-10 percig szopik, és kész, elfordul és ököl be. De szépen hízik, ugyanolyan mosolygós mint régebben, úgyhogy én már nem parázok ezen. Mi lenne, ha kivárnál mondjuk két és fél három órát, és csak akkor etetnéd meg. Ha tényleg éhes lenne, akkor nem öklözne, hanem telitorokból ordítana.
2009. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!