Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik cucli illetve cumi,...

Melyik cucli illetve cumi, cumisüveg a legjobb? Most Avent-et használunk 2 hós babámnál, de nem vagyok vele elégedett.

Figyelt kérdés

Nuby, Tommee Tippee, Chicco?

A baba amúgy nagyrészt anyatejes, csak néha kell egy kis pótlás, illetve vizet kap üvegből.


2009. aug. 12. 17:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na, vetem Tommee Tippee-t..... hááát, lehet hogy túl sokat vártam tőle, de nem vagyok elszállva tőle...ugyan olyan intenzitással jön belőle a tej, mint aventből...a gyereknek szinte nem is kell szívnia... :( :( De ennek legalább az oldalán nem folyik ki....
2009. aug. 17. 08:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!Már nem is tudom hanyadik válaszoló vagyok ismét,mindegy :)

Szóval csak azért jöttem vissza a kérdéshez,mert tudom,hogy milyen bosszantó a problémád.Mi is végigpróbáltunk 10 féle cumit,üveget mire sikerült megállapodni a MAM-os mellett.Ha esetleg megengedheted magadnak anyagilag,hogy veszel próbaképpen egy MAM Ultivent-et meglátod nem fogsz csalódni!Az 1-es lyukú cumiból szinte alig csöpög,kényelmesen tudja nyelni a baba a folyadékot,tényleg nagyon jó!

Na,csak ezt szerettem volna...:)

2009. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló, nagyon köszi, lehet az lesz, annyit megér, hogy ne csurogjon ki a szájából a fele, mert nem tudja olyan gyorsan nyelni, mint ahogy folyik az üvegből. :(
2009. aug. 17. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!