Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás alatt kávézni...

Ha szoptatás alatt kávézni akarok majd, mikor igyam, hogy a lehető legkevesebb jusson a tejcsibe a koffeinből?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik babát zavarja a koffein. Én még terhesség alatt is napi 2-3 csésze kávét ittam, előtte volt, hogy többet. Aztán mikor megszületett a babám és hazajöttünk a kórházból már nagyon vágytam egy jó kávéra... sajna az addig aluszékony babám alig tudtam agyonütni utána, hogy aludjon egy kicsit, így rájöttem, hogy ő erre érzékeny. :) Így reggel iszok egy adag jó tejeskávét és ennyi a napra a koffein. Se kólát nem ihatok, se teát, se semmi koffeineset napközben, mert az már felpörgeti a fiam. Majd neked is ki kell tapasztalni, hogy mit szól a babád! Van aki simán ihat napközben is kávét és meg se kottyan a gyerkőcnek. Nem vagyunk egyformák... Egyébként szoptatás után mikor üres a mell akkor megy a tejbe a legkevesebb minden "káros" dologból. :)
2009. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kávét bármikor iszod,az bejut az anyatejbe.Ha nagyon nem bírod,igyál egy kortyot,tartsd hosszan a szádba,hogy sokáig érezd a zamatát.Bár szoptatás alatt jobb kerülni,nagy hatással van a babára.
2009. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatás után iszod a kávét, kevesebb megy a tejbe. Ezt orvos mondta, mert én is nagy "kávés" vagyok, így rákérdeztem.
2009. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok!

A hatás miatt kell a kávé, nem az íze miatt. Bár az sem utolsó. Lányommal kibírtam, nem ittam, na meg amikor aludt, akkor lepihentem. Most viszont nem fogok tudni nappal pihenni, ha nem alszom ki magam fáj a fejem, a vérnyomásom meg kávé mellett megy fel 100/60-ra. Szóval majd látom, ha valamilyen szinten bírja a kiscsaj, akkor szopi után fogok rögtön inni.

2009. aug. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!