Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azok akik tudtak és szerettek...

Azok akik tudtak és szerettek is szoptatni, hogyan élték meg, amikor már nem kellett a kicsinek a cici?

Figyelt kérdés
A kislányom még szopizik,de már előre félek,hogy mi lesz,ha már nem lesznek meg ezek az ,,édes" pillanatok.Aztán lehet ám,hogy csak most tűnik olyan borzasztónak,de picit olyan érzésem van,mint amikor sajnáltam,hogy már nincs meg a pocakom,pedig egy sokkal nagyobb csodát tartottam a karjaimban.
2009. aug. 14. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
A kislányom elmúlt 11 hónapos, amikor egy este a szokásos módon nekikészültünk a szopinak, de ő csak nézelődött, mosolygott, majd elmászott az ölemből. Attól kezdve rá se nézett a cicimre. Én megsirattam, hogy itt a vége.
2009. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most ettől rettegek,mert a tegnapi nappal elkezdte harapni a cicit, igaz éjszaka szopizott rendesen meg ma napközben is de már este sem kellett neki, nélküle aludt el. Most múlt 1 éves és eddig "cicifüggő" volt, még éjszaka is szopizott. Szeretném még szoptatni, de ha ő már nem akar, nem erőltetem. :(
2009. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!