Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel tudnám enyhíteni a...

Mivel tudnám enyhíteni a feszültséget?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kisbabám és kb.3 hete nagyon feszült vagyok,olyan mint mielőtt meg szokott jönni a vérzésem,idegesít minden,semmi nem jő,fel tudnék robbani.Szoptatok,ezért gyógyszert nem akarok szedni.
2009. aug. 19. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kimerültség, hormonváltozások. Ez mind okozza, vagy fokozza ezt a helyzetet, ezt jó tudni.

Azt hiszem, leginkább a környezeted segíthetne, nekem legalábbis így volt. És bőgtem, amikor rámjött (elég sokszor).

A gyeremekágyi időszak végére (6 hét) látványosan javult a helyzet.

2009. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan küzdünk ezel, valóban a hormonokhoz is köze van. És persze, hogy most teljesen megváltozott az életed, sokkal jobban le vagy terhelve.

Ha gondolod kipróbálhatsz homeopátiás szereket, azok nem ártanak ilyenkor sem. Én a Sedatif Pc-t szedem, segített.

2009. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előzőkhöz plusszba: beszélgess a pároddal és meséld el, hogy mit érzel. Ami pedig azonnal hat, az a relaxáció, lassú-mély légzéséssel párosítva. Ha eddig nem gyakoroltál relaxációs technikákat, akkor küldök egy linket, ami szülésre készülő relaxációs gyakorlatokat ír le, de pont olyan hatásos feszült helyzetben szülés után is. Remélem, hogy segít és gyorsan rendeződnek a gondolataid ... és azok a fránya hormonok :)

[link]

[link]

2009. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!