Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás okozhat fáradékony...

A szoptatás okozhat fáradékonyságot, kimerültséget és feszültséget?

Figyelt kérdés

11 hónapos lesz a kislányom, anyatejes, nagyon örülök neki, hogy még mindig cicil, hiszen ez hasznára válik.

De azon kezdtem el gondolkodni, hogy mivel mióta megszültem azóta vagyok feszült, ingerlékeny és folyton fáradt kimerült, hogy lehet ez a szoptatástól?

Lehet butaság, nem tudom.


2010. jún. 23. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, hogy vashiányod van.Csináltass egy vérképet és írass fel vasat.
2010. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetseges.
2010. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
100%

Igen. De ez arra utal, hogy nem viszel be elég tápanyagot! A babád ettől függetlenül elveszi tőled, amire neki szüksége van, biológiai értelemben ők élősködők.

Mindenképp gondold végig az étkezési szokásaidat és igyekezz egészségesebben enni, mert a gyógyszerek, csodabogyók önmagukban nem fognak teljes megoldást hozni.

Attól, mert valaki terhes vagy szoptat, még nem kell hiánybetegséggel küzdenie, sőt! Ez szinte mindig rossz gyakorlatra utal.

2010. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen biztos, hogy rosszul étkezem mert szinte egész nap alig eszek valamit, van, hogy teljesen elfelejtek enni, a kislányom felkel eszik, öltözünk, játszunk, megcsináljuk a napi teendőt, főzök és mire a férjem hazaér akkor veszem észre, hogy én még nem ettem. Azért egy vérképet is fogok csináltatni és megpróbálok magamra is odafigyelni.

minden jót:)

2010. jún. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!