Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet és mit nem lehet...

Mit lehet és mit nem lehet enni a szoptatás ideje alatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg alkoholt, erös hatású gyógyszereket nem, minden mást akkor, ha a babának nincs töle baja (hasfájás, piros popsi), de ha egyszer ettél valamit, és a babának fáj a hasa, akkor még lehet véletlen is - nem kell ezért mindenröl lemondani.
2009. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ettem mindent terheség és szoptatás alatt is. Sajnos hasfájós volt a kislányom :(( és teljesen mindegy volt hogy mit ettem.Akár leveseket,akár húst, akár zöldségeket, mindennél fájt a pocakja. Ahogy előttem írták alkohol,cigi,gyógyszerek nem előnyösek, de gondolom te a kajákra gondoltál.
2009. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én még régebben úgy tanultam, hogy hüvelyes és k-betűvel kezdődő növényeket nem szabad enni. Ezen a férjem szórakozott fél délután, hogy akkor nem krumplit és kukoricát, hanem burgonyát és málét fogunk enni :)


Anyósom ezekre azt mondta, hogy mindennek csak az a titka, hogy az első vizet, amiben felfőzted, le kell önteni róla, és új vízben főzni meg. Majd kipróbálom. De azért az gáz volna, hogy épp a legegészségesebb zöldségeket nem ehetjük majd meg. Tésztákat és burgonyát fogunk enni végig a szoptatás alatt?...

2009. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahány ember (szakmabeli, kismama) nekem mindenki mást mondott, voltak teljesen ellentétes infóim is. (egyél tejterméket - ne egyél, egyél sok gyümit, zöldséget-ne egyél, stb) Úgyhogy én úgy döntöttem eszek mindent, kivéve ami engem is felfúj (bab, lencse, és a sárgabarack)aztán majd kiderül. De hálistennek nem hasfájós a baba.
2009. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 21. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!