Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos babám sokat bukik....

2 hónapos babám sokat bukik. Hogyan lehetne csökkenteni a bukásokat?

Figyelt kérdés

Anyatejes baba, igény szerint szopizik, nappal átlag 2 óránként és kb. 10 percet van mellen. Az éjszakát átaludja. És szerintem a gyarapodásával sincs gond. Szopizás után, még mielőtt felvenném büfizni, sokszor már akkor is bukik (kb. 20 ml-t) és ha felveszem akkor is sokszor kidobja a "taccsot". Mostanában a szopi után 1-2 órával még mindig jön fel neki tej, ami sokszor gyomorsav szagú. Büfizni mindig szokott, és sok levegő jön ki.

Én arra gondolok, hogy nagyon mohó és gyorsan szopizik nagy lendülettel és ez lehet a baj.


2009. aug. 20. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én babáim nem voltak bukósak.

A link szerintem jó. [link]

2009. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. aug. 21. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babámmal ugyanez volt a helyzet. Nagyon szenvedett, sokszor aludni sem tudott, mert állandóan jött vissza a tej. Nálunk a cumisüvegből való etetés vált be. Fejem a mellem és cumisüvegből kapja. Azóta gyönyörűen alszik, és nem bukik. Néhe még büfizni sem kell neki.
2009. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Rettegtem ha bukott mert vissza nyelte, félre ment fuldokltott rémálom volt. A doki meg a védőnő annyit mondott mohón eszik és hamar megteleik a pocak próbáljam 5 percig szoptatni majd szünet 5 percig, utána megint szoptassam és szünet stb... Hát gondolhatod ha valaki éhes nem lehet szünetet tartani. Aztán kinőtte már most 9 hós. Túl lesztek rajta ti is ne aggódj. Tudom könnyű mondani de ha fejlődik szépen akkor nincs gond.
2009. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 22. 13:03
 6/7 anonim válasza:
Vidd el dokihoz. Nekünk felírtak egy Nutriton nevű sűrítőt, ezt kell adni neki két kanállal szopás előtt. Azóta sem szünt meg a bukás teljesen, de azért már sokkal jobb. azért is muszáj megoldanod, mert nem fogod tudni ritkítani a szopásokat, mert azért is éhesebb, mert kibukja.
2009. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. aug. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!