Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fokhagymát...

Szoptatás alatt fokhagymát lehet enni, nem fog megváltozni a tejcsi ize?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog, de a fokhagyma leviszi a vérnyomást ezt ne felejtsd el.
2009. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet. Ha már terhesen is etted, akkor más ismeri ezt az ízt. Amúgy is jobb, ha szokja a későbbi hozzátáplálásnál is előnyös.
2009. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3hónapja szültem, már kb 3szor ettem fokhagyma mártást, nem lett semmi baja a picinek, nem fájt a hasa, székletével sem volt gond stb.Szerintem nálad sem lesz semmi gond, nyugodtan ehetsz, de próbáld ki.
2009. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ellenpélda, már spenótot sem tudok rendesen enni, mert a fokhagymától szenvedett a kisfiam. pedig azért az nem egy Brassói, ami tele van vele.

De pl nálunk az édeskömény is hasfájást okoz, másnál meg az az ellenszer. Szerintem próbáld ki és, ha nincs nagy sírás, akkor eheted.

2009. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!