Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos, vagy kézi mellszív...

Elektromos, vagy kézi mellszívót javasoljátok? Első baba lesz.

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kézit.
2013. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak is elektromosat!

Akinek van, az tudja mi a különbség!

Az lefeji helyetted! A kézi el volt hogy 1 óra altt fejt le 1-5-2 dl, majd

Leszakadt a kezem, na ez éjjel marha kellemes volt!

Nem olcsó az elektromos, de megéri, van különbség!

Ez olyan mint a mosogató gép!

Éjjel ha felkelnél mit választanál, a mosogató gépet, vagy a kézi mosogatást?!

2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak is az elektromost javaslom, sokkal jobb.
2013. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézi. Nekem volt elektromos is, hát nem jött be. Gyengén és lassan szívott ráadásul hangos is. Kézzel sokkal gyorsabban végeztem.
2013. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos

Nekem kézi volt, hát kínszenvedés volt. Kb fél órát kínlódtam 1 dl-ért, volt olyan, hogy már nagyon untam, és rásegítettem kézzel, azzal meg spriccolt, úgyhogy én utáltam nagyon...

Az elektromosról meg nagyon jókat mondanak, sajnos személyes tapasztalatom nincs

2013. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kézi volt, úgy gondoltam, hogy így megspórolok egy csomó pénzt, de mivel elég sokat kellett fejnem, amit már váltott kézzel végeztem, mindkét csuklóm és kézfejem vörös lett, és nagyon fájt. Ínhüvelygyulladásom lett :((( Vennem kellett egy elektromos mellszívót is... Sikerült "spórolnom". Minden jót!
2013. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

elektromos, ezek általában használhatók kéziként is, így ha éjszaka kell használni, nem ébred fel rá az egész család.

megéri rászánni a pénzt, dolgozik helyetted :)))

2013. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kézi van itthon, de ha ismét szükség lesz rá, akkor tuti veszek egy elektromosat!
2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 13. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámnál elektromos mellszívót használtam a kórházban amitől úgy beindult a tejtermelődésem, hogy mire hazaengedtek a kórházból már annyi tejem volt, hogy a kézi mellszívóval nem boldogultam. Ekkor kikölcsönöztünk egy Medela típusú elektromos mellszívót(ilyen volt a kórházban is)ami nagyon megkönnyítette a dolgomat. 1 hónap után már nem volt szükségem rá, ekkor már csak a kézi mellszívó részét használtam.

A 2. babámnál már csak a kézi mellszívóra volt szükségem.

Ha esetleg olyan sok tejed lesz, hogy le is tudsz adni belőle, akkor mindenképp az elektromosat ajánlom, bár a kézitől szép izmosak lesznek a karjaid. :)

2013. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!