Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most mi történhetett? Két...

Most mi történhetett? Két napja teljesen megváltozott 3 hónapos kisfiam viselkedése.

Figyelt kérdés

12 hetes kisfiam hetek óta beállt szépen a 4 órás szopizásokra. Sőt, olyan is Volt, hogy 5 óra lett belőle, mert szépen aludt. Gyönyörűen gyarapszik, már 7 kg!

De 2 napja ez teljesen felborult, etetések közben folyton beaszik és ha nehezen fel is tudom kelteni, nem hajlandó tovább enni. De így persze éhes marad és már egy óra múlva övölt szegénykém mert éhes!

Nem értem mi történhetett, eddig gyönyörűen evett. Ez nagyon kiborító, mert hiába küzdök, nem használ, és szegénykém rengeteget sír.


2009. szept. 1. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megfigyelni, most igy újonnan mit hány órakor szokott csinálni, mert ilyenkor már lehet, hogy változik a bioritmusa. Aztán ha van valami mintaszerűség benne, igazitsd át ahhoz a napirendet, segithet. Az is segit, ha reggel ugyanakkor kezditek a napot (ezt nem irtad, hogy van), hogy utána kiszámithatóbb legyen, mivel ez egészségesebb a babának is. 2 nap egyébként még bármi lehet, két erős front is jön a héten, már azt is érezheti, szóval szerintem még ne add fel :) Sok sikert!
2009. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet fejlődési ugrás is, azért is alhat többet,h. hasznosítsa az anyatejet. Egy-két napig, - amíg várhatóan visszaáll a rend - szoptasd többször, ahogy igényli.

Az én lányom is 3 hónapos múlt és sorra újabb és újabb furcsaságokkal rukkol elő.

2009. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!