Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit vegyek be nátha, köhögésre...

Mit vegyek be nátha, köhögésre szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Szoptatok még és nagyon elkapott a nyavaja.

Fáj mindenem.Nagyon megfáztam és már ráadásul köhögés is előjött.Nem kívánom ezt senkinek.Nem mertem idáig bevenni semmit!


2009. szept. 5. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ugyanez a helyzet. Én algopirint vettem be, volt egy kis hőemelkedésem is és szerintem a torkom is begyulladt. Ráadásul a babám is taknyos. :( Remélem mielőbb meggyógyulunk. Jobbulást neked is!

2009. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyteák, sok méz, citrom, homeós bogyók, gyógyszertárban meg tudják mondani, melyik jó rá. Jobbulást!
2009. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Torokfájáson már tul vagyok!Az egész családom benne van.10 hónapos kisfiam kezdte.Köszönöm a válaszokat!

Kitartást minden betegnek!

2009. szept. 5. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Stodal. Homeopátiás szirup köhögésre, torokra. Én terhesen ittam, de szopi mellettis lehet. De jók a szopoatótabletták is, csak helyileg hatnak. Orvos végzettségű szoptaási tanácsadó mondta. pl Strepsils
2009. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!